Kočerin, Hvidra Mostar osvojila treće mjesto na 45. Petrovdanskom malonogometnom turniru

39

Malonogometna momčad mostarske Hvidre osvojila je 3 mjesto na netom završenom Petrovdanskom turniru, porazivši momčad HAŠK Gornji Mamići rezultatom 5 : 2.

Za osvojeno treće mjesto kapetanu Hvidre, Marinu Šunjiću uručen je pokal i novčana nagrada u iznosu od 1.000 KM.

Hvidra Mostar na ovom turniru nastupila je u sastavu: Tomo Bevanda, Marin Šunjić, Josip Sesar, Josip Bošković, Adnan Kalajdžić, Mate Bilić, Romano Vlaho, Ivan Peko, Mile Pehar, voditelj momčadi Davor Vladić-Brcko.

U finalnoj utakmici sastali su se: Restoran Mateo/Karliko/Volarević/Villa Bili – Basement club 3 : 2

Tako je pobjednik 45 izdanja Petrovdanskog malonogometnog turnira postala momčad, Restoran Mateo/Karliko/Volarević/Villa Bili

Na ovom najstarijem malonogometnom turniru u Hercegovini ove godine bilo je prijavljeno 35 momčadi.

Inače, ovogodišnji osvajač turnira je u polufinalnoj utakmici, koja se igrala dan ranije, bio bolji od Hvidre Mostar tek nakon izvođenja penala, u regularnom dijelu je završilo 1 : 1.

Hvidra Mostar u narednom periodu nastupa na tri vrlo jaka turnira i to: Stolac, Grude i Crnač.

Stoga se duboko nadamo uspješnim nastupima te još osvojenih vrijednih trofeja koje će krasiti prostorije mostarske Hvidre.