Rezultati odigranih utakmica u malom nogometu na VBT ”Hvidra-Mostar 2019”

21

II Kolo

Srijeda, 4.12.2019.g

17:00h – OŠ Cim : OŠ Marin Držić  2 : 8 (IV kolo za OŠ)
Strijelci:Pavle Čuljak,Ivan Dujmović // Antonio Cipetić 3,Saša Vazgeč 2,Dominik Jakovljević 2,Matej Arapović
 
18:00h –Noćni klub Drugi način/HFC Zrinjski : Tehnički pregled vozila Parts Š.B.  0 : 3(b.b.)
19:00h –Dostava pizze Spedy Gonzales : MZ Kočerin  3 : 2
Strijelci:Luka Pehar 3// Toni Banožić,Luka Mikulić

Utorak, 3.12.2019.g
17:00h – Cafe Pavo/Frizerski salon Mićo Š.B. : Hvidra Mostar T.O.Kruševo  3 : 1
Strijelci: Mario Mikulić-Pavo 2, Anđel Čolak // Radoslav Mandić

18:00h – HŠK Zrinjski juniori : Laganini Knešpolje  3 : 4
Strijelci:Josip Radoš,Ivan Kurbaša,Ivan Bašić // Marko Soldo 3,Marko Kožul
 
19:00h – Hvidra MostarT.O.Rudnik : Hvidra Čapljina   3 : 3 (7 : 5)
Strijelci:Goran Zeko,Dragan Zeko,Marko Sesar // Edvard Raguž 2,Toni Nikolić

 

OSNOVNE ŠKOLE

Ponedeljak, 2.12.2019.g   
17:00h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ A.B.Šimić  3 : 3 (III kolo)
strijelci: Filip Martinović 2,Marko Knežević // Sergej Ignatov 3
17:45h – OŠ Cim : Treća Osnovna škola  1 : 4  (III kolo)
strijelci : Ivan Dujmović // Gabriel Martić 2, Jurica Novak, Roko Šilić
18:30h – OŠ Petra Bakule : OŠ Ilići    3 : 1 (IV kolo)
strijelci : Petar Rozić 3 // Boris Ivanišević
19:15h – OŠ Bartol Kašić : OŠ Ivana Gundulića   0 : 4 (IV kolo)
strijelci : Marko Džeba 2,David Čamber, Ivan-Jure Kožul

II Kolo

Petak,29.11.2019.g

17h – OŠ.Kruševo : OŠ.Ilići  0 : 5 (bb) (III kolo za škole)

18h – HMNK Stolac : Sik d.o.o.Mostar   4 : 1
strijelci : Ivan Perić 4 //Eldin Skejo

19h – Vaske Benz Ljuti Dolac : Kartograf Kruševo  9 : 1
strijelci : Benjo Avdić 3,Nermin Kahvedžić 2,Samir Gosto 2,Vladimir Džombić, Darko Milanović //Filip Dugandžić

Četvrtak,28.11.2019.g

17h – Lounge bar Tel Aviv-Karliko : Termin u 8 Ljuti Dolac  5 : 1
Strijelci:Marin Suton,Vedran Vukša,Vice Božić,Luka Suton,Josip Sesar//Jure Pušić

18h – Caffe Pink caffe Label : Vjekoslav Božinović-Kek   5 : 0

Strijelci:Adnan Kalajdžić 3,Matko Krilić,Ante Miličević//

19h – Krešimir Bandić-Keta : Frizerski salon Mićo Š.B.   5 : 1

Strijelci:Romano Vlaho 2,Mile Pehar,Josip Božić,Danijel Stojanović//Ante Ljubić

Utorak,26.11.2019.g

17h – OŠ.Ivana Gundulića : OŠ.S.S.Kranjčević   4 : 3  (III kolo za škole)
strijelci: David Čamber 3, Marko Džeba // David Karačić 2, Marko Glavina

18h – Villa Bili Komarna (HR): Hvidra Čitluk   4 : 2
strijelci: Ante Mihaljević 2, Duje Medak, Petar Džidić // Antonio Prusina, Antonio Miličević

19h – Mikramatic Široki Brijeg : 4.PBR OS BiH   1 : 5
strijelci: Jozo Šušak // Nebojša Ćorović 2, Mario Barić 2, Lazar Zečević

Ponedeljak,25.11.2019.g

17h – OŠ.Petra Bakule : OŠ.Marin Držić  2 : 1  (III kolo za škole)  
strijelci: Petar Rozić 2 // Domagoj Jakovljević

18h – UMA Metković (HR) : Hvidra Mostar TO Bijelo polje   2 : 3
strijelci: Luka Borovac, Ivan Markić // Josip Bošnjak 2, Ivan Kolobarić

19h – Marko Bošković : HNK Branitelj   2 : 3
strijelci: Robert Stanković,Dean Tunjić // Goran Kljakić 2,Nemanja Radovanović

 

Petak, 22.11.2019.g   
17h – OŠ Bartol Kašić : OŠ Antun Branko Šimić    1 : 2
strijelci: Štefan Bošnjak// Dino Sadžak, Sergej Ignatov

17.30h – OŠ Ilići : Treća Osnovna škola   1 : 4
strijelci: Josip Komadina//Josip Petrović 2, Jurica Novak, Gabrijel Martić 

18h – Interagent Mostar : Hvidra Mostar T.O.Jasenica   2 : 9
strijelci: Miro Pušić, Stanko Cvitković// Marino Sabljić 3, Luka Cvitanović 3, Luka Tadijanić,
Luka Miletić, Toni Jelonić

19h – Arena Sport Centar Mostar : MA-COM Stolac   7 : 6
strijelci: Davor Čondić 3, Krešimir Kordić 2, Denis Ćorić 2//Ivan Raič 2, Domagoj Stanković 2,
Josip Prkačin, Matej Čoko

Ostavi odgovor

Your email address will not be published.