Raspored utakmica na Božićnom malonogometnom turniru “Hvidra- Mostar 2023.”

73

Srijeda,  6.12.2023.g– SLOBODAN DAN

Utorak,  5.12.2023.g

16:30h – OŠ A.B. Šimić : OŠ S.S. Kranjčevića (1/4 finale) 

17:00h – Gradski Taxi Š.Brijeg : Autoradnja Mrče Stolac (veterani)

17:30h – Centar 2 : MZ Kočerin (ll kolo) 

18:30h – The Basement Club : Sportski centar Crnač (ll kolo) 

Ponedjeljak,  4.12.2023.g

16:30h – OŠ Marin Držić : OŠ Ilići (1/4 finale) 

17:00h – Putevi Nevesinje : Brotnjo Čitluk (veterani)

17:30h – HFC Zrinjski : HVIDR-a Čitluk Premijer kladionica (ll kolo) 

18:30h – Caffe Monte Carlo, STK Mostar : Graver Elite (ll kolo) 

19:30h – Caffe bar Đir : Brdo (ll kolo)

Petak,  1.12.2023.g

16:30h – Treća Osnovna škola : OŠ Petra Bakule ¼ finale

17:00h – Butik Cosmos Š.Brijeg : Hvidra–Mostar (veterani)

17:30h – Prebačen termin odigravanja za ponedjeljak, 4.12. u 19:30h

18:30h – Katarina Mostar : HP Investing (II kolo)

Četvrtak,  30.11.2023.g

16:30h – OŠ Antun Branko Šimić : OŠ Ilije Jakovljevića

17:00h – Rivine Stolac : Bobanovo selo (II kolo)

18:00h – Ljuti Dolac : Emsol (veterani)

18:30h – Stolac : La Strada Š.Brijeg (II kolo)

Srijeda,  29.11.2023.g

16:30h – OŠ Polog : OŠ Ilići

17:00h – Autoradnja Mrče Stolac : Hotel Mostar (veterani)

17:30h – The Basement Club : Inova Decor (seniori l kolo)

18:30h – MZ Kočerin : Gradac (seniori l kolo)

Utorak,  28.11.2023.g

16:30h – Treća Osnovna škola : Glazbena Os.škola Ivana Pl.Zajca

17:00h – Zahumlje Trebinje : Gradski Taxi Š.Brijeg (veterani)

17:30h – Graver Elite : Sport Plus (seniori l kolo)

18:30h – Caffe bar Tripicana,S.S Bagušić : Bobanovo selo (seniori l kolo)

Ponedjeljak,  27.11.2023.g

16:30h – OŠ Silvija S.Kranjčevića : OŠ Kruševo

17:00h – Caffe Opera,nekretnine Lnn : Putevi Nevesinje (veterani)

17:30h – HFC Zrinjski : SŠ Čitluk dr.fra.Slavko Barbarić (seniori l kolo)

18:30h – Caffe bar Đir : Rudnik (seniori l kolo)

Petak,  24.11.2023.g

16:30h – OŠ Cim : OŠ Petra Bakule

17:00h – Butik Cosmos Š. Brijeg : Ljuti Dolac (veterani)

17:30h – Brotnjo Čitluk : SYNC (veterani)

18:00h –  Ljudini prijatelji Posušje : MNK Tarabe (veterani)

18:30h – La Strada Š.Brijeg : Plaćenici (seniori) l kolo

Četvrtak,  23.11.2023.g

16:30h – Treća Osnovna škola : OŠ Polog

17:00h – Hvidra Mostar : EMSOL (veterani)

17:30h – Hvidra Čitluk Kladionica Premijer : MNK Medicinar SKB (seniori, l kolo)

18:30h – Katarina Mostar : Posušje (seniori, l kolo)

Srijeda,  22.11.2023.g

16:30h – Antun Branko Šimić : OŠ Ivana Gundulića

17:00h – Zahumlje Trebinje : Hotel Mostar (veterani)

17:30h – Stolac : Gmići Prom (seniori, l kolo)

18:30h – Caffe Monte Carlo, STK Mostar : Ilići (seniori, l kolo)

Utorak,  21.11.2023.g

16:30h – OŠ Bartol Kašić : OŠ Kruševo

17:00h – Ljuti Dolac : Hvidra Mostar (veterani)

17:30h – MNK Hercegovina akademija : Sportski centar Crnač (seniori, l kolo)

18:30h – MNK Tići : HP Investing (seniori, l kolo))

Ponedjeljak,  20.11.2023.g

16:30h – OŠ Marin Držić : OŠ Petra Bakule

17:00h – SYNC : Putevi Nevesinje (veterani)

17:30h – Grude : Centar 2 (seniori, l kolo)

18:30h – Krešimir Keta Bandić : Rivine Stolac (seniori, l kolo)

Petak,  17.11.2023.g

16:30h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Ilije Jakovljevića

17:00h – OŠ Ilići : Osnovna gl.škola Ivana pl.Zajca

17:30h – Hotel Mostar : Gradski Taxi Š.Brijeg (veterani)

18:00h –  Ljudini prijatelji Posušje : Katarina Mostar (veterani)

18:30h – Caffe Pink Caffe Label : Brdo (seniori) l kolo

Četvrtak,  16.11.2023.g

16:30h – OŠ Silvija S.Kranjčevića : OŠ Bartol Kašić

17:00h – Brotnjo Čitluk : Caffe Opera nekretnine Lnn (veterani)

17:30h – HP Investing : La Viva Š.Brijeg (seniori) pretkolo

18:30h – Rudnik : HNK Grude (seniori) pretkolo

Srijeda,  15.11.2023.g

16:30h – OŠ Marin Držić : OŠ Cim

17:00h – Butik Cosmos : EMSOL (veterani)

17:30h – Centar 2 : Provision IXSO (seniori, pretkolo)

18:30h – Inova – Decor : Malaga (seniori, pretkolo)

Utorak,  14.11.2023.g

16:30h – Treća Osnovna škola : OŠ Ilići

17:00h – Katarina : Tarabe (veterani)

17:30h – Ilići : OIL-AC (seniori, pretkolo)

18:30h – Restoran Lemon Garden : Rivine (seniori, pretkolo)

Ponedjeljak,  13.11.2023.g

16:30h – OŠ Polog : Osnovna gl. škola Ivana pl. Zajca

17:00h – HNK Rama : HNK Neum (seniori, pretkolo)

18:00h – Svečanost otvaranja Božićnog turnira

18:05h – Zahumlje Trebinje : Autoradnja Mrče Stolac (veterani)

18:45h – Bijelo Polje : Srednja škola dr.fra Slavko Barbarić ( seniori, pretkolo)

Komentari su zatvoreni