Rezultati Utakmica

145

Ponedjeljak, 4.12. 2023. g

(1/4 finale) OŠ Marin Držić – OŠ Ilići  5 : 1

Strijelci: Luka Varga 3, Luka Drinovac, Niko Brač / Mate Družić

(veterani) Putevi Nevesinje – Brotnjo Čitluk  6 : 2

Strijelci: Radivoje Vuković 3, Miloš Zurovac, Goran Gambelić, Bojan Grahovac / Igor Ivanković, Darko Planinić

(ll kolo) HFC Zrinjski – HVIDR-a Čitluk Premijer kladionica  2 : 3

Strijelci: Goran Zeko 2 / Robert Karačić 2, Marko Čović 

(ll kolo) Caffe Monte Carlo, STK Mostar – Graver Elite  4 : 2

Strijelci: Duje Medak 2, Edi Marić, Luka Pehar / Stipe Sesar 2

(ll kolo) Caffe bar Đir – Brdo  2 : 3

Strijelci: Blago Gašpar, Ante Ćorluka / Marko Žulj 2, Ivan Mikulić 

Petak,  1.12.2023.g

¼ finale –Treća Osnovna škola : OŠ Petra Bakule  3 : 4

Strijelci: Josip Šoljić, Dario Božić, David Leko / Leon Špec 2, Marko Marić, Karlo Pehar

(veterani) Butik Cosmos Š.Brijeg : Hvidra–Mostar  3 : 4

Strijelci: Damir Hrkać, Ante Kraljević 2, / željko Zadro 2, Josip Raspudić, Mario Glibić

Caffe bar Đir : Brdo (II kolo) – promjenjen termin igranja

(seniori II kolo) Katarina Mostar : HP Investing  10 : 3

Strijelci: Mihovil Džeba 4, Luka ćorić 3, Hrvoje Soldo 2, Dražan Glibo / Haris Mezit 2, Belmin Obradović

Četvrtak,  30.11.2023.g

OŠ Antun Branko Šimić : OŠ Ilije Jakovljevića  6 : 3

Strijelci: Šimun Brekalo 3, David Križanović, Petar Marić, Dimitrije Rajić / Marko Škobić 2, Ivano Vasilj

(seniori II kolo) – Rivine Stolac : Bobanovo selo  3 : 1

Strijelci: Josip Raguž, Petar Stanković, Josip Akrapović / Frane Jakovljević

(veterani) – Ljuti Dolac : Emsol  2 : 5

Strijelci: Ivan Barać, Ivan žulj / Ivica Buntić 2, Boris Pandža 2, Miro Pušić

(seniori II kolo)  – Stolac : La Strada Š.Brijeg  3 : 1

Strijelci: Darko Raguž, Domagoj Stanković, Petar Miličević/ Ivan Buhač

Srijeda, 29.11. 2023.g 

OŠ Polog : OŠ Ilići 3 : 4

Strijelci : Tarik Salčin 2,Robert Zovko / Mate Družić 2,Mateo Stojčić 2

(veterani) – Auto radnja Mrče Stolac : Hotel Mostar 5 : 3

Strijelci : Boris Malić 2, Slaven Perić, Dražen Prkačin, Damir Obad / Željko Lesko 2, Nikica Božić 

(seniori I kolo) – The Basement Club : Inova Decor  4 : 4 (8 : 6)

Strijelci: Ante Kovačević 2, Vinko Prusina, Ante Grbešić / Filip Pandža 2, Boris Zovko, Zvonimir Marić 

(I kolo) – MZ Kočerin : Gradac 3 : 2

Strijelci: Mario Mikulić Pavo, Toni Banožić, Ivan Sesar / Vlado Begić, Bože Begić 

Utorak, 28.11. 2023. g

Treća osnovna škola : Glazbena Os.škola Ivana pl. Zajca 6 : 1

Strijelci : Ivan Bevanda 3, Ilan Okić 2, Nikola Marić, / Ante Soče

(veterani) – Zahumlje Trebinje : Gradski Taxi Š. Brijeg 4 : 1

Strijelci : Srđan Andrić, Savo Andrić, Vidomir Ninković, Zdravko Ćurić / Stanislav Bilać

(seniori I kolo) – Graver Elite : Sport Plus 7 : 3

Strijelci : Mario Zovko 2, Danijel Bevanda 2,Antonio Kvesić, Drago Galić, Antonio Naletilić / Toni Zovko, Marko Glavina, Saša Vazgeč 

(seniori I kolo) – Caffe Tropicana, S. S. Bagušić : Bobanovo selo 3 : 3 (7 : 8)

Strijelci : Slaven Dumančić 2, Mateo Bešlić / Martin Puljić, Toni Babić, Branimir Puljić 

Ponedjeljak,  27.11.2023.g

OŠ Silvija S.Kranjčevića : OŠ Kruševo  8 : 0

Strijelci: Nikola Goluža 4, Marko Papac 2, Ivan Zorić, Ivan Džidić

(veterani) – Caffe Opera,nekretnine Lnn : Putevi Nevesinje  2 : 4

Strijelci: Igor Musa, Renato Buzov / Radivoje Vuković 2, Goran Gambelić, Miloš Zurovac

(seniori l kolo) – HFC Zrinjski : Srednja škola  dr.fra.Slavko Barbarić  7 : 2

Strijelci: Goran Zeko 4, Domagoj Duvnjak 2, Krešimir Mihić / Dino Pehar, Branimir Planinić

(seniori l kolo) – Caffe bar Đir : Rudnik   6 : 5

Strijelci: Blago Gašpar 3, Meldin Podrug 2, Vedin Salčin  / Goran Kolobara 2, Pero Džidić 2, Marko Šunjić

Petak,  24.11.2023.g

OŠ Cim : OŠ Petra Bakule  2 : 3

Strijelci: Ivan Čuljak, David Džidić / Sandro Zovko 2, David Džidić

(veterani) – Butik Cosmos Š.Brijeg : Ljuti Dolac  5 : 1

Strijelci: Bernard Glavina, Marko Kvesić, Damir Hrkać, Ivan Soldo, Emil Ćavar / Daka Lončar

(veterani) – Brotnjo Čitluk : SYNC   1 : 1

Strijelci: Darko Planinić / Marko Lasić

(veterani) – Ljudini prijatelji Posušje : MNK Tarabe  1 : 1

Strijelci: Danijel Pandžić / Denis Ćorić

(seniori) l kolo – La Strada Š.Brijeg : Plaćenici  6 : 0

Strijelci: Josip Marić 2, Martin Ivanković 2, Franjo Galić, Miro Vukoja

Četvrtak,  23.11.2023.g

Treća Osnovna škola : OŠ Polog  4 : 1

Strijelci: Ivan Bevanda, Nikola Marić, Josip Šoljić, Ivan Raspudić / Tarik Salčin

(veterani) – Hvidra Mostar : EMSOL  3 : 3

Strijelci: Josip Raspudić 2, Mario Sesar / Ivica Buntić, Damir Džeba, Miro Pušić

(seniori, l kolo) – Hvidra Čitluk Kl. Premijer : Mnk Medicinar SKB  8 : 0

Strijelci: Robert Karačić 5, Robert Bevanda 2, Matej Pehar

(seniori, l kolo) – Katarina Mostar : Posušje   8 : 1

Strijelci: Mile Galić 3, Luka Ćorić 2, Dražan Glibo, Hrvoje Soldo, Mile Glibić / Stipe Penava

Srijeda,  22.11.2023.g

OŠ Antun Branko Šimić : OŠ Ivana Gundulića  8 : 1

Strijelci: Dimitrije Rajić 3, David Križanović 2, Šimun Brekalo 2, Luka Bogdan / Emanuel Primorac

(veterani) – Zahumlje Trebinje : Hotel Mostar  7 : 1

Strijelci: Savo Andrić 2, Miljan Vico 2, Srđan Andrić, Miljan Grgić, Vidomir Ninković / Ivan Jurić

(seniori, l kolo) – Stolac : Gmići Prom  5 : 3

Strijelci: Boris Katičić 2, Domagoj Stanković 2, Petar Miličević / Mario Bubalo 2, Toni Dedić

(seniori, l kolo) – Caffe Monte Carlo, STK Mostar : Ilići 3 : 0

Strijelci: Marin Šunjić 2, Edi Marić

Utorak,  21.11.2023.g

OŠ Bartol Kašić : OŠ Kruševo  7 : 0

Strijelci : Niko Miletić 3, Marko Buhovac 2, Gabrijel Božić, Josip Buhovac

(veterani) – Ljuti Dolac : Hvidra Mostar   2 : 2

Strijelci: Oliver Kožul 2 / Darko Čale, Mili Sivrić

(seniori, l kolo) – Mnk Hercegovina akademia : Sportski centar Crnač 0 : 5

Strijelci: Luka Pavković 2, Domagoj Karačić 2, Žarko Ćavar

(seniori, l kolo) – MNK Tići : HP Investing  0 : 2

Strijelci: Mustafa Čolakhodžić, Kenan Maksumić

Ponedjeljak,  20.11.2023.g

OŠ Marin Držić : OŠ Petra Bakule  3 : 2

Strijelci: Luka Drinovac 3 / Sandro Zovko, Marko Marić

(veterani)  SYNC : Putevi Nevesinje  0 : 2

Strijelci: Bojan Grahovac, Radivoje Vuković

(seniori, l kolo) – Grude : Centar 2   2 : 4

Strijelci: Ljubo Ančić 2 / Josip Vučina, Jakov Milas, Leo Domgjonaj, Ivica Buntić

(seniori, l kolo) – Krešimir Keta Bandić : Rivine Stolac  2 : 5

Strijelci: Mile Pehar, Ivan Peko / Vlatko Raguž, Josip Raguž, Robert Stanković, Jovan Škrba, Vinko Kalfić

Petak,  17.11.2023.g

OŠ Ivana Gundulića : OŠ Ilije Jakovljevića  5 : 4

Strijelci: Kerim Bajrović 3, Ivan Kukić, Emanuel Primorac / Ivano Vasilj, Marko Škobić, Roko Planinić, Filip Miličević

OŠ Ilići : Osnovna gl.škola Ivana pl.Zajca  7 : 1

Stijelci: Mate Družić 3, Fabijan Galić 2, Karlo Markotić, Mate Knežević / Matija Raguž

(veterani) Hotel Mostar : Gradski Taxi Š.Brijeg   3 : 2

Stijelci: Nikica Božić, Danijel Nikšić, Nikola Božić / Ivan Nuić, Mate Barać

(veterani) Ljudini prijatelji Posušje : Katarina Mostar  5 : 1

Stijelci: Vladimir Čutura 2, Ivan Petric, Josip Barišić, Danijel Pandžić / Robert Zelenika

(seniori, l kolo) Caffe Pink Caffe Label : Brdo  2 : 3

Stijelci: Josip Stjepanović, Matko Krilić / Filip Leko 2, Ante Grizelj

Četvrtak,  16.11.2023.g

OŠ Silvija S.Kranjčevića : OŠ Bartol Kašić 1 : 5

Strijelci: Ivan Zorić / Marko Buhovac 4, Adrijano Martinčić

(veterani) Brotnjo Čitluk : Caffe Opera nekretnine Lnn 1 : 1

Strijelci: Igor Ivanković / Igor Musa

(seniori,pretkolo) HP Investing : La Viva Š.Brijeg 6 : 4

Strijelci: Anel Kljako 2, Haris Mezit 2, Mustafa Čolakhodžić, Haris Golić / Mario Kolobarić 3, Seid Omerović

(seniori, pretkolo) Rudnik : HNK Grude 5 : 0 bb

Srijeda,  15.11.2023.g

OŠ Marin Držić : OŠ Cim  10 : 0

Strijelci: Luka Varga 4, Niko Brač 3, Miro Kolak, Matea Marić, Ante Drljo

(veterani) Butik Cosmos : EMSOL  3 : 1

Strijelci: Ante Kraljević, Ivan Soldo, Emil Ćavar / Ivica Buntić

(seniori, pretkolo) Centar 2 : Provision IXSO  4 : 2

Strijelci: Ivica Buntić 2, Josip Vučina, Luka Gabrić / Asim Gaši, Sandro Stanić

(seniori, pretkolo) Inova – Decor : Malaga  12 : 2

Strijelci: Zvonimir Marić 4, Boris Zovko 3, Filip Pandža 3, Ivano Šarac, Marino Cvitković / Luka Obradović, Marko Raguž

Utorak,  14.11.2023.g

Treća Osnovna škola : OŠ Ilići  1 : 0

Strijelci: Ivan Bevanda

Katarina : Tarabe (veterani)  0 : 7

Strijelci: Denis Ćorić 2, Ivo Džidić 2, Žani Buhovac, Toni Mikulić, Davor Landeka

Ilići : OIL-AC (seniori)  4 : 1

Strijelci: Marko Zelenika, Franjo Gilja, Ivan Ljubić, Franjo Vrljić / Đovani Čolak

Restoran Lemon Garden : Rivine (seniori)  1 : 8

Strijelci: Gabrijel Sabljić / Robert Stanković 3, Vlatko Raguž, Josip Raguž, Petar Stanković, Jovan Škrba, Nikola Raguž

Ponedjeljak,  13.11.2023.g

 OŠ Polog : Osnovna gl. škola Ivana pl. Zajca 2 : 0

Strijelci: Tarik SalČin, Marko Zovko

Gmići Prom Rama : HNK Neum 5 : 3

Strijelci: Josip Markešić 2, Hrvoje šimunović, Marko Zadrić, Duje Nevistić / Marin Maslać, Tomislav Lažetić, Josip Granić

 Zahumlje Trebinje : Autoradnja Mrče Stolac  6 : 2

Strijelci: Savo Andrić 2, Vidomir Ninković 2, Miljan Vico, Srdjan Andrić / Slaven Perić, Damir Obad

Bijelo Polje : Srednja škola dr.fra Slavko Barbarić  1 : 4

Strijelci: Ivan Kolobarić / Zdravko Prusina 2, Dino Pehar, Matej MiliČević


Komentari su zatvoreni