Raspored utakmica

61

Petak,17.12.2021.g – Završna večer turnira

17h – utakmica za III. Mjesto

          Caffe Pink,Caffe Label : Dostava pizze Speady Gonzales

18h – revijalna utakmica

          Legende Mostara : Bogdanovci (HR)

18:45h – tombola Velikog Božićnog turnira

19h – utakmica za I. Mjesto

          Krešimir Keta Bandić : Vaske Benz Ljuti Dolac

Keta Bandić : Vaske Benz

20h – dodjela nagrada i priznanja

Srijeda,15.12.2021.g – Poluzavršnica

18h- Vaske Benz Ljuti Dolac : Caffe Pink,Caffe Label

19h- Krešimir Keta Bandić : Dost. pizze Speady Gonzales

Utorak,14.12.2021.g – Četvrtzavršnica – Seniori

18h – Caffe Pink,Caffe Label : Caffe bar Dante Grude

19h –  Krešimir Keta Bandić : Katarina d.o.o.

Ponedjeljak,13.12.2021.g – Završnica – Osnovne škole

18h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ A.B.Šimić Utakmica za 3 mjesto

19h – OŠ Petra Bakule : OŠ Ivana Gundulića Utakmica za 1 mjesto(finale)

19 i 40h – Dodjela nagrada i priznanja

Petak,10.12.2021.g – Poluzavršnica – Osnovne škole

17hOŠ Ivana Gundulića : OŠ Ilije Jakovljevića

17 i 30h – OŠ Petra Bakule : OŠ A.B.Šimić

                                     Četvrtzavršnica – Seniori

18h – Vaske Benz Ljuti Dolac : MNK Zrinjski

19h – Dostava pizze Speady Gonzales : MNK Prud Metković

Srijeda,8.12.2021.g – Osnovne škole, Četvrtzavršnica

18 i 30h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ Marin Držić

19 i 15h – OŠ A.B.Šimić : OŠ S.S.Kranjčevića

Utorak,  7.12.2021.g

II kolo – Osmina finala

17h – 4P BR.OS BiH : Caffe bar Dante Grude

18h – Krešimir Keta Bandić : UMA Metković V.P.

19h – Katarina d.o.o. : MNK Crni put Metković

Ponedjeljak,  6.12.2021.g

17h – OŠ Ilići : Treća Osnovna škola

17 i 40h – OŠ Bartol Kašić : OŠ Ilije Jakovljevića

18 i 20h – OŠ Petra Bakule : OŠ S.S.Kranjčevića

II kolo – Osmina finala

19h – Interagent Mostar : Dostava pizze Speedy Gonzales

II kolo – Osmina finala

Petak,    3.12.2021.g

17h – OŠ Marin Držić : OŠ Cim

18h – MNK Prud Metković : MNK Hercegovina Cerovina

19h – Caffe Pink,caffe Label : Frizerski salon Mićo

II kolo – Osmina finala

Četvrtak,  2.12.2021.g

17h – OŠ Ilići : OŠ S.S.Kranjčević

18h – MNK Zrinjski : Hotel Otok Grude

19h – Vaske Benz Ljuti Dolac : MNK Kruševo

I kolo:

Srijeda,    1.12.2021.g

17h – OŠ Petra Bakule : OŠ Bartol Kašić

17 i 30h – Treća Osnovna škola : OŠ Ilije Jakovljevića

18h – Stolac : Interagent Mostar

19h – Dostava pizze Speedy Gonzales : Ilići/Vrelo

Utorak,  30.11.2021.g

17h – OŠ A.B.Šimić : OŠ Cim

17 i 30h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Marina Držića

18h – Caffe Pavo/Mikra-Matic : Katarina d.o.o.

19h – l bojna 4P BR.OS BiH : Hvidra Čitluk Premijer

Ponedjeljak,  29.11.2021.g

17h – OŠ Ilići : OŠ Bartol Kašić

17 i 30h – Treća Osnovna škola : OŠ S.S.Kranjčevića

18h – Krešimir Keta Bandić : Hvidra Čapljina

19h – Vaske Benz Ljuti Dolac : Caffe bar Miami

Petak,    26.11.2021.g

17h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Cim

17 i 30h – OŠ Petra Bakule : OŠ Ilije Jakovljevića

18h – Trotters pub : MNK Prud Metković

19h – Caffe Pink,caffe Label : Caffe Song

Četvrtak,  25.11.2021.g

17h – OŠ Petra Bakule : Treća Osnovna škola

17 i 30h – OŠ Kruševo : OŠ Marin Držić

18h – MNK Crni put Metković : MZ Kočerin

19h – Frizerski salon Mićo : Gray Groose

Srijeda,   24.11.2021.g – Slobodan dan

Utorak,  23.11.2021.g

17h – OŠ Ilići : OŠ Ilije Jakovljevića

17 i 30h – OŠ Bartol Kašić : OŠ S.S.Kranjčević

18h –  UMA Metković Volarević Promet : Ogranak Rudnik

19h – MNK Hercegovina Cerovina : Udruga mladih Tihaljina

Ponedjeljak 22 studenoga

17h – OŠ Kruševo : OŠ Cim

17 i 30h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ A.B.Šimić

18h – Taboo Mostar : Hotel Otok Grude

19h – MNK Zrinjski Mostar : FA Stari grad Staklorad

Petak 19 studenoga

17h – Treće poluvrijeme : Katarina d.o.o.

18h – MNK Kruševo : Futsal akademija Zrinjski

19h – MNK Tići Š.B. : MNK Grude

Četvrtak 18 studenoga

17h – Treća Osnovna škola : OŠ Bartol Kašić

18h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ S.S.Kranjčevića

19h – Športski centar Crnač : MNK Prud Metković(HR)

Srijeda 17 studenoga

17:00 – OŠ A.B.Šimić : OŠ Marin Držić

18:00 – Policijska Uprava Mostar : Hvidra Čapljina

19:00 – Caffe Song : M.Z.Jasenica

Utorak 16 studenoga

17:00 – OŠ Petra Bakule : OŠ Ilići

18:00 – Caffe bar Miami : Ma-Co Stolac

19:00 – MNK Ortiješ : Futsal akademija Stari grad Staklorad

Ponedjeljak 15. studenoga

17:00 – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Kruševo

18:00 – Klub navijača Ultras Zrinjski Mostar : Interagent Mostar

19:00 – Razočarani : Hvidra Čitluk Premijer

Ostavi odgovor

Your email address will not be published.