REZULTATI UTAKMICA

57

Srijeda,15.12.2021.g – Poluzavršnica

Vaske Benz Ljuti Dolac : Caffe Pink,Caffe Label   3:2

Strijelci: Admir Zukan 2,Sabahudin Petak // Adnan Kalajdžić,Dragan Edi Marić

Krešimir Keta Bandić : Dost. pizze Speady Gonzales   1:0

Strijelac: Romano Vlaho

Utorak,14.12.2021.g – Četvrtzavršnica – Seniori

Caffe Pink,Caffe Label : Caffe bar Dante Grude 5:1

Strijelci: Adnan Kalajdžić 3,Ante Galić,Ivan Marković // Ivan Vlašić

Krešimir Keta Bandić : Katarina d.o.o.  6:1

Strijelci: Ivan Ivanković2,Mile Pehar,Vice Božić,Josip Božinović,Romano Vlaho // Robert Ćuže

Poredak momčadi:

1.mjesto, OŠ Petra Bakule

2.mjesto, OŠ Ivana Gundulića

3.mjesto, OŠ Ilije Jakovljevića

4.mjesto, OŠ Antun Branko Šimić

Ponedjeljak,13.12.2021.g – Završnica

Utakmica za 3 mjesto; OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ A.B.Šimić 2:2 (6:3)

Strijelci: Ivano Ante Ćosić,Filip Milićević // Teo Mikulić,Borna Vučić

Utakmica za 1 mjesto; OŠ Petra Bakule : OŠ Ivana Gundulića 0:0 (3:2)

Petak,10.12.2021.g – Poluzavršnica – Osnovne škole

OŠ Ivana Gundulića : OŠ Ilije Jakovljevića  1:0

Strijelac: Ivan Kukić

OŠ Petra Bakule : OŠ A.B.Šimić  1:0

Strijelac: David Pavlović

 Četvrtzavršnica – Seniori

Vaske Benz Ljuti Dolac : Mnk Zrinjski  5:2

Strijelci: Samir Gosto 2,Bilal Jelić,Mario Aladžić,Anel Radmilović // Marko Šunjić,Ivan Perić

Dost. pizze Speady Gonzales : Mnk Prud Metković 2:1

Strijelci: Toni Tipurić,Mario Marić // Robert Pijević

Srijeda, 8.12.2021.g Osnovne škole – ČETVRTZAVRŠNICA

OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ Marin Držić   3 : 1

Strijelci: Filip Šakota 2,Ivano Ante Ćosić // Miro Kolak

OŠ A.B.Šimić : OŠ S.S.Kranjčevića    5 : 3

Strijelci: Renato Zilić 2,Teo Mikulić,Ivan Bogdan,Sergej Ignatkov // Filip Cvitković 2,Nikola Goluža

Utorak,  7.12.2021.g   II kolo – Osmina finala

4 PBR.OS BiH : Caffe bar Dante Grude  3:3(6:7)

Strijelci: Srđan Drašković,Miljan Gutić,Nebojša Ćorović // Andrija Bošnjak 2, Stipe Mikulić

Krešimir Keta Bandić : UMA Metković Volarević promet  5:3

Strijelci: Josip Bošković 2,Vice Božić 2,Ivan Peko // Božo Medić,Marko Puljić,Frane Jurković

Katarina d.o.o. : MNK Crni put Metković  3 : 0

Strijelci: Mihovil Džeba 2,Luka Cvitanović

Ponedjeljak,  6.12.2021.g

OŠ Ilići : Treća Osnovna škola   1 : 5

Strijelci: David Markotić // Borna Mijan,Luka Bašić,Marko Karačić,Arijan Bernadić,Davor Miloš

OŠ Bartol Kašić : OŠ Ilije Jakovljevića   1 : 7

Strijelci: Ivan Miletić // Filip Šakota 4,Filip Milićević 2,Ivano Ante Ćosić

OŠ Petra Bakule : OŠ S.S.Kranjčevića   3 : 1

Strijelci: Tin Roga 2,Tomislav Jozipović // Nikola Goluža

II kolo – Osmina finala(seniori)

Interagent Mostar : Dostava pizze Speedy Gonzales 2 : 4

Strijelci: Ivan Kolobarić,Miro Pušić // Emrah Sarić 2,Darko Raguž,Ante Mušan

Petak,    3.12.2021.g

OŠ Marin Držić : OŠ Cim   1 : 1

Strijelci: Ivano Jozić // Marin Drežnjak

II kolo – Osmina finala

MNK Prud Metković : MNK Hercegovina Cerovina   5 : 3

Strijelci: Duje Medak,Josip Galov,Ante Sršen,Ivan Arar,Mario Šutalo // Antonio Ćorić,Jago Skoko,Ivan Ljubić

Caffe Pink,caffe Label : Frizerski salon Mićo   5 : 1

Strijelci: Tomislav Bošnjak 2,Dragan Edi Marić,Ivan Marković,Luka Putica // Mate Čolak

Četvrtak,  2.12.2021.g

OŠ Ilići : OŠ S.S.Kranjčević   0 : 6

Strijelci: Denis Prkačin 3,Filip Cvitković 3

II kolo – Osmina finala

MNK Zrinjski : Hotel Otok Grude   4 : 2

Strijelci: Zvonimir Grubišić 2,Marko Golemac,Goran Zeko // Ivan Tolić 2

Vaske Benz Ljuti Dolac : MNK Kruševo   8 : 4

Strijelci: Samir Gosto 4,Nermin Kahvedžić 2,Anel Radmilović,Mario Aladžić // Karlo Buhač,Zoran Skoko,Stjepan Buhač,Vidan Rozić

Srijeda,    1.12.2021.g

OŠ Petra Bakule : OŠ Bartol Kašić    4 : 1

Strijelci: Niko Biokšić 2,David Pavlović,Zvonimir Sesar // Marko Ćosić

Treća Osnovna škola : OŠ Ilije Jakovljevića   0 : 5

Strijelci: Filip Šakota 2,Ivano Ante Ćosić,Roko Raguž,Filip Milićević

I kolo:

Stolac : Interagent Mostar    4 : 5

Strijelci: Marko Raguž 2,Toni Babić,Ivan Šutalo // Stjepan Livaja 3,Ivica Primorac,Ivan Kolobarić

Dostava pizze Speedy Gonzales : Ilići/Vrelo   5 : 1

Strijelci: Toni Tipurić 2,Dražan Glibo,Haris Skuhan,Emrah Sarić // Mario Alilović

Utorak,  30.11.2021.g

OŠ A.B.Šimić : OŠ Cim    2 : 0

Strijelci: Ivan Bogdan,Sergej Ignatov

OŠ Ivana Gundulića : OŠ Marina Držića   3 : 0

Strijelci: Antonio Arapović,Luka Zelenika,Ivan Kukić

I kolo:

Caffe Pavo/Mikra-Matic : Katarina d.o.o.   3 : 3(6 : 7)

Strijelci: Mario Mikulić Pavo 2,David Barbarić // Hrvoje Soldo 2,Robo Čuže

l bojna 4P BR.OS BiH : Hvidra Čitluk Premijer   6 : 5

Strijelci: Miljan Gutić 3,Nebojša Ćorović,Srđan Drašković,Miloš Košarac // Damir Livaja 2,Kristijan Pantić,Marin Šunjić,Darko Ivanković

Ponedjeljak,  29.11.2021.g

OŠ Ilići : OŠ Bartol Kašić    1 : 6

Strijelci: David Markotić // Ivano Raspudić 3,Gabrijel Božić,Toni Pupić,Matija Milićević

Treća Osnovna škola : OŠ S.S.Kranjčevića   0 : 5

Strijelci: David Antunović 3,Filip Cvitković 2

I kolo:

Krešimir Keta Bandić : Hvidra Čapljina   3 : 2

Strijelci: Mile Pehar,Romano Vlaho,Vice Božić // Jakov Kalfić,Vinko Kalfić

Vaske Benz Ljuti Dolac : Caffe bar Miami    4 : 2

Strijelci: Mario Aladžić 2,Nermin Kahvedžić 2 // Toni Dedić,Dario Topić

Petak,  26.11.2021.g

OŠ Ivana Gundulića : OŠ Cim   5 : 2 

Strijelci: Željko Arapović 2,Ivan Čarapina,Ante Šimunović,Ivan Kukić // Pavle Čuljak,Antonio Rezo

OŠ Petra Bakule : OŠ Ilije Jakovljevića  6 : 1

Strijelci: Niko Biokšić 3,David Pavlović 3 // Marko Topić

I kolo:

Trotters pub : MNK Prud Metković   0 : 3

Strijelci: Mario Šutalo,Bruno Jelavić,Ivo Kežić

Caffe Pink,caffe Label : Caffe Song   2 : 1

Strijelci: Luka Putica,Dragan Edi Marić // Marko Crnov

Četvrtak,  25.11.2021.g

OŠ Petra Bakule : Treća Osnovna škola     8 : 1

Strijelci: Niko Biokšić 3,Tomislav Jozipović 2,David Pavlović 2,Vjeko Ćavar // Tomislav Brkić

OŠ Kruševo : OŠ Marin Držić    0 : 5 (bb)

I kolo:

MNK Crni put Metković : M.Z.Kočerin   1 : 1 (5 : 4)

Strijelci: Vedran Raguž // Filip Ćuk

Frizerski salon Mićo : Gray Groose   3 : 1

Strijelci: Mario Zovko,Stipe Tokić,Marko Čuljak // Franjo Galić

Utorak,  23.11.2021.g

OŠ Ilići : OŠ Ilije Jakovljevića     0 : 7

Strijelci: Ivano Ante Ćosić 2,Filip Šakota 2,Filip Milićević,Roko Raguž,Marko Topić

OŠ Bartol Kašić : OŠ S.S.Kranjčević    5 : 5

Strijelci: Toni Pupić 3,Josip Buhovac 2 // Filip Cvitković 5

I kolo:

UMA Metković Volarević promet : Ogranak Rudnik   2 : 2(6 : 5)

Strijelci: Dane Dominiković 2 // Goran Kolobara,Anđelo Knezović

MNK Hercegovina Cerovina : Udr. mladih Tihaljina   8 : 4

Strijelci: Mario Kolobarić 3,Ivan Ljubić 2,Mateo Topić,Antonio Ćorić,Jago Skoko // Frano Tomas 2,Marko Glavaš,Josip Pandžić

Ponedjeljak,  22.11.2021.g

OŠ Kruševo : OŠ Cim       0 : 5 (bb)

OŠ Ivana Gundulića : OŠ A.B.Šimić   4 : 4

Strijelci: Antonio Arapović 3,Ante Šimunović // Ivan Gabrijel Pehar 2,Teo Mikulić,Borna Vučić

I Kolo:

Taboo Mostar : Hotel Otok Grude   1 : 3

Strijelci: Ivan Buhač // Vinko Palac 2,Ivan Tolić

MNK Zrinjski Mostar : FA Stari grad Staklorad   5 : 2

Strijelci: Zvonimir Grubišić 2,Marko Golemac,Franjo Bubalo,Goran Zeko // Dino Mehmedović,Tarik Džeko

Pretkolo:

Petak,    19.11.2021.g

Treće poluvrijeme : Katarina d.o.o.     3 : 10

Strijelci: Ante Ćuk 3 // Vinko Prusina 4,Robert Ćuže 4,Mile Galić,Luka Stojanović

I Kolo:

MNK Kruševo : Futsal akademija Zrinjski   5 : 3

Strijelci: Stjepan Buhač 3,Vidan Rozić, Stipe Bevanda // Petar Lasić 2, Mili Zećo

I kolo:

MNK Tići Š.B. : Caffe bar Dante Grude   1 : 1 (4 : 6)

Strijelci: Damir Hrkać // Ivan Pandžić

Četvrtak,  18.11.2021.g

Treća Osnovna škola : OŠ Bartol Kašić    2 : 4

Strijelci: Ivan Bevanda 2 // Ivano Raspudić,Marko Čosić 2,Matija Miličević

OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ S.S.Kranjčevića   4 : 2

Strijelci: Filip Miličević 2, Filip Šakota 2 // Filip Cvitković, Rino Vrljić

Pretkolo:

Športski centar Crnač : MNK Prud Metković   3 : 4

Strijelci: Toni Cigić,Antonio Kvesić,Mario Đerek // Ante Sršen,

Josip Galov 2,Robert Pijević

Srijeda,17.11.

OŠ A. B. Šimić – OŠ Marin Držić  3 : 2

Strijelci: Roko Vučić, Sergej Ignatov, Ivan Gabriel Pehar // Ivan Vuković 2

Pretkolo:

Policijska uprava Mostar – Hvidra Čapljina  1 : 2

Strijelci: Goran Kljakić // Andrej Previšić, Danijel Bilić

Pretkolo:

Caffe Song – M. Z. Jasenica  3 : 0

Strijelci: Stanko Cvitković 2, Miljenko Bošnjak 

Utorak,16.11.

OŠ Petra Bakule – OŠ Ilići     8 : 1

Strijelci: Zvonimir Sesar 2,Tin Roga 2,Niko Biokšić,Tomislav Jozinović,Filip Zovko,Antoni Rozić // Filip Soldo

Pretkolo

Caffe Bar Miami – Ma-Com Stolac    6 : 5

Strijelci: Hrvoje Šimunović 2,Toni Dedić 2,Marko Zadrić,Mario Budimir // Bruno Moro 2,Matej Čoko,Domagoj Stanković,Dragan Petrović

Pretkolo

MNK Ortiješ : Futsal akademija Stari grad Staklorad    1 : 3

Strijelci: Antonio Cipetić // Denis Muselimović 2,Tarik Memić

Ponedjeljak,15.11.

OŠ Ivana Gundulića – OŠ Kruševo 16:0
Strijelci :
Antonio Arapović 7
Luka Zelenika 4
Luka Pušić 2
Željko Arapović
Fran Miloš
Ante Šimunović

Pretkolo
KN Ultras Zrinjski Mostar – Interagent Mostar 3:5
Strijelci :
Ivan Jurić                                        Damir Džeba
Ivan Puljić                                       Miroslav Pušić
Ivan Ferenc.                                    Ivan Kolobarić
                                                         Stjepan Livaja
                                                         Boris Slokar

Pretkolo
Razočarani – Hvidra Čitluk Premijer 1:7
Strijelci :
Daniel Bevanda.                          Mladen Čečura 4
                                                       Silvio Dujmović
                                                       Matej Karačić
                                                       Antonio Prusina 

Ostavi odgovor

Your email address will not be published.