REZULTATI UTAKMICA NA BOŽIĆNOM TURNIRU ”HVIDRA-MOSTAR 2020”

63

UTAKMICA ZA 1. MJESTO

PETAK,   18.12.2020.     19:30h

VASKE BENZ LJUTI DOLAC    5

MARKO BOŠKOVIĆ STOLAC   1

STRIJELCI: Anel Radmilović 2,Nermin Kahvedžić 2, Bilal Jelić //Kristijan Pantić

SASTAVI:

VASKE BENZ LJUTI DOLAC : Stanislav Galić, Anel Radmilović, Bilal Jelić, Vladan Vesić, Nermin Kahvedžić, Mario Aladžić, Emir Džuderija, Stefan Rakić   Predstavnici ekipe :Slaven Vasilj, Petar Vasilj 

MARKO BOŠKOVIĆ STOLAC : Emilio Mulać, Marko Raguž, Darko Raguž Josip Bošković, Kristijan Pantić, Boris Katičić, Mario Marić, Ivan Šutalo, Ivan Perić, Vlatko Raguž   Predstavnici ekipe : Goran Bošković, Đuka Bošković 

SUCI: Marko Zelenika, Dalibor Mavrak

ZA 3. MJESTO

ČETVRTAK,   17.12.2020.     17:30h

KREŠIMIR KETA BANDIĆ              3

TEH. PREGLED VOZILA PARTS   1

STRIJELCI: Ivan Drežnjak,Romano Vlaho,Mile Pehar //Ivan Buhač

SASTAVI:

KREŠIMIR KETA BANDIĆ : Andrijano Dujmović,Romano Vlaho,Mile Pehar,Ivan Drežnjak ,Ivan Peko,Marin Suton,Zvonimir Ćavar,Igor Pehar,Josip Božić    Predstavnik ekipe: Marko Čolak

TEH. PREGLED VOZILA PARTS : Goran Marušić,Anto Galić,Franjo Skoko,Marko Čuljak,Darko Ivanković,David Zovko,Ivan Buhač,Mile Zelenika,Ivan Marković,Franjo Galić   Predstavnik ekipe: Marijan Gilja

SUCI: Silvio Bubalo,Dalibor Mavrak

2.POLUFINALE

SRIJEDA,   16.12.2020.     17:30h

VASKE BENZ LJUTI DOLAC       4    

TEH. PREGLED VOZILA PARTS  1

STRIJELCI:

Mario Aladžić,Anel Radmilović,Bilal Jelić,Nermin Kahvedžić //Darko Ivanković

SASTAVI:

VASKE BENZ LJUTI DOLAC : Stanislav Galić,Mario Aladžić,Stefan Rakić,Anel Radmilović,Emir Đuderija,Bilal Jelić,Nermin Kahvedžić    Predstavnici ekipe: Slaven Vasilj,Suad Feić

TEH. PREGLED VOZILA PARTS : Goran Marušić,Franjo Skoko,Marko Čuljak,Darko Ivanković,David Zovko,Mile Zelenika,Anto Galić,Ivan Marković,Ivan Buhač,Franjo Galić    Predstavnik ekipe: Marijan Gilja

SUCI: Dalibor Mavrak,Marko Zelenika

1.POLUFINALE

UTORAK,   15.12.2020.     17:30h

KREŠIMIR KETA BANDIĆ          (1) 3    

MARKO BOŠKOVIĆ STOLAC    (1) 5   nakon penala

STRIJELCI:

Romano Vlaho // Kristijan Pantić

SASTAVI:

KREŠIMIR KETA BANDIĆ  : Andrijano Dujmović,Romano Vlaho,Mile Pehar,Josip Božić,Ivan Drežnjak,Igor Pehar,Zvonimir Ćavar,Tomislav Bevanda,Marin Suton,Ivan Peko    Predstavnik ekipe: Ivan Šimović Šimara

MARKO BOŠKOVIĆ STOLAC : Emilio Mulać,Boris Katičić,Josip Bošković,Darko Raguž,Marko Raguž,Kristijan Pantić,Mario Marić,Ivan Perić,Ivan Šutalo    Predstavnik ekipe: Goran Bošković

SUCI: Silvio Bubalo, Marko Zelenika

ČETVRTFINALE

PONEDJELJAK,   14.12.2020.     17:30h

CAFFE PAVO/FRIZERSKI SALON MIĆO       3

TEHNIČKI PREGLED VOZILA PARTS Š.B.   4

STRIJELCI:

Ante Grbešić 2,Ivan Ivanković //Ivan Buhač,Darko Ivanković,David Zovko,Franjo Skoko

SASTAVI:

CAFFE PAVO/FRIZERSKI SALON MIĆO : Andrijano Dujmović,Ante Ćorluka,Ivan Ivanković,Marin Sesar,Ante Grbešić,Mario Mikulić Pavo,Ivan Vukoja   Predstavnik ekipe: Stanko Vukoja

TEHNIČKI PREGLED VOZILA PARTS Š.B.: Goran Marušić,Mile Zelenika,Marko Čuljak,Anto Galić,Darko Ivanković,David Zovko,Ivan Buhač,Franjo Skoko,Ivan Marković,Franjo Galić   Predstavnik ekipe: Marijan Gilja

SUCI: Dalibor Mavrak,Silvio Bubalo

ČETVRTFINALE

PETAK,   11.12.2020.     17:30h

KREŠIMIR KETA BANDIĆ   7

TROTTERS PUB                  4

STRIJELCI:

Mile Pehar 3,Zvonimir Ćavar 3,Marin Suton//Pero Džidić,Mile Glibić,Srđan Vulić,Zoran Grozdanić

SASTAVI:

KREŠIMIR KETA BANDIĆ : Marko Čolak,Marin Suton,Igor Pehar,Marin Pehar,Ivan Peko,Zvonimir Ćavar,Ivan Drežnjak,Josip Božić

TROTTERS PUB : Tomislav Bevanda,Nikica Šunjić,Pero Džidić,Jakov Milas,Josip Vučina,Mile Glibić,Igor Savić,Srđan Vulić,Zoran Grozdanić   Predstavnik ekipe: Petar Džidić

SUCI: Dalibor Mavrak,Marko Zelenika

ČETVRTFINALE

ČETVRTAK,   10.12.2020.     17:30h

VASKE BENZ LJUTI DOLAC :  4

HVIDRA  BIJELO POLJE :        2

STRIJELCI:

Nermin Kahvedžić 2,Kristijan Radin, Anel Radmilović //Ivan Crnov, Robert Ćuže
SASTAVI:

VASKE BENZ LJUTI DOLAC : Stanislav Galić, Kristijan Radin, Mario Aladžić, Nermin Kahvedžić, Anel Radmilović, Bilal Jelić, Emir Džuderija.    Predstavnik ekipe : Slaven Vasilj

HVIDRA  BIJELO POLJE : Ognjen Romović, Emrah Sarić, Josip Aničić, Ivan Kolobarić, Patrik Topić, Hrvoje Kožul, Ivan Crnov, Vedran Marić, Toni Šunjić, Robert Ćuže, Ante Ljubić, Stanko Zovko    Predstavnik ekipe : Antonio Mikulić

SUCI: Silvio Bubalo, Marko Zelenika

ČETVRTFINALE

SRIJEDA,   9.12.2020.     17:30h

HFC ZRINJSKI MOSTAR         0

MARKO BOŠKOVIĆ STOLAC  1

STRIJELAC: Ivan Šutalo

SASTAVI:

HFC ZRINJSKI MOSTAR : Nikola Udovičić,Marko Golemac,Franjo Bubalo,Ivan Sušac,Zvonimir Grubišić,Marko Sesar,Ante Marić,Adnan Kalajdžić,Dragan Edi Marić   Predstavnik ekipe: Igor Kolobara

MARKO BOŠKOVIĆ STOLAC : Emilio Mulać,Marko Bošković,Mario Marić,Ivan Šutalo,Josip Bošković,Ivan Perić,Darko Raguž,Boris Katičić   Predstavnik ekipe: Goran Bošković

SUCI: Marko Zelenika,Dalibor Mavrak

OSMINA FINALA

UTORAK,   8.12.2020.     17:30h

KREŠIMIR KETA BANDIĆ   5

FRIZERSKI SALON MIĆO   2

STRIJELCI:

Romano Vlaho 2, Mile Pehar 2, Zvonimir Ćavar // David Barbarić 2

SASTAVI:

KREŠIMIR KETA BANDIĆ :  Marko Čolak, Ivan Drežnjak, Igor Pehar, Mile Pehar, Josip Božić, Zvonimir Ćavar, Romano Vlaho, Ivan Peko

FRIZERSKI SALON MIĆO :  Filip Kopilaš, Antonio Naletilić, Mate Čolak, Mario Zovko, Marko Gugić, Josip Anić, David Barbarić.    Predstavnik ekipe : Stipe Tokić

SUCI: Marko Zelenika, Silvio Bubalo

OSMINA FINALA

PONEDJELJAK,  7.12.2020.     17:30h

CAFFE PAVO/FRIZERSKI SALON MIĆO   5

HVIDRA MOSTAR TO RUDNIK                 2

STRIJELCI:

Ante Grbešić, Ivan Vukoja, Andrijano Dujmović, Mario Mikulić, Ante Ćorluka / Igor Kolobara, Ivan Ljubić

SASTAVI:

CAFFE PAVO/FRIZERSKI SALON MIĆO : Andrijano Dujmović, Ante Ćorluka, Ivan Vukoja, Mario Mikulić, Ante Grbešić, Marin Sesar, Ivan Ivanković.   Predstavnik ekipe : Stanko Vukoja, Ilija Ivanković

HVIDRA MOSTAR TO RUDNIK : Kristijan Detki, Goran Kolobara, Damir Livaja, Ivan Ljubić, Marko Petrović, Igor Kolobara, Josip Zovko.  Predstavnik ekipe : Slaven Cvitanović

SUCI: Dalibor Mavrak,Marko Zelenika

OSMINA FINALA

ČETVRTAK,  3.12.2020.    17:30h

 TEH.PREGLED VOZILA PARTS      6

HVIDRA  MOSTAR TO JASENICA   4

STRIJELCI:

Ivan Buhač 3,David Zovko,Franjo Galić Mile Zelenika // Ilija Aničić,Mili Zećo,Karlo Smoljan,Luka Cvitanović

SASTAVI:

TEH.PREGLED VOZILA PARTS Š.B. : Goran Marušić,Franjo Skoko,David Zovko,Ivan Buhač,Franjo Galić,Mile Zelenika     Predstavnik ekipe: Marijan Gilja

HVIDRA  MOSTAR TO JASENICA : Nikola Čerkez,Luka Tadijanić,Boris Vukša,Ilija Aničić,Mili Zećo,Karlo Smoljan,Luka Miletić,Luka Cvitanović    Predstavnik ekipe: Ilija Buhovac

SUCI: Dalibor Mavrak,Silvio Bubalo

OSMINA FINALA

UTORAK, 1.12.2020.    17:30h

CAFFE  PINK/CAFFE LABEL     2

TROTTERS PUB                          5

STRIJELCI:

Luka Putica, Anđel Čolak // Nikola Šunjić 3, Mile Glibić, Zoran Grozdanić

SASTAVI:

CAFFE  PINK/CAFFE LABEL : Dejan Rašić,Dado Dodig,Leon Kozarić,Luka Putica,Tomislav Bošnjak,Anđel Čolak,Ante Miličević       Predstavnik ekipe:Dado Dodig

TROTTERS PUB : Tomislav Gabrić,Zoran Grozdanić,Srđan Vulić,Jakov Milas,Mile Glibić,Igor Savić,Josip Vučina,Pero Džidić,Nikola Šunjić      Predstavnik ekipe:Romano Vlaho

SUCI: Silvio Bubalo,Marko Zelenika

OSMINA FINALA

PONEDJELJAK, 30.11.2020.    17:30h

4.PJEŠAČKA BRIGADA OS BIH          (3) 9

HVIDR-a Mostar T.O. Bijelo Polje      (3)10

STRIJELCI:

Vido Milojević 2, Srđan Drašković //Robert Ćuže 2, Emrah Sarić

SASTAVI:

4.PJEŠAČKA BRIGADA OS BIH : Nebojša Ćorović,Nedeljko Likić,Srđan Drašković,Nikola Raguž,Vido Milojević,Lazar Zečević   Predstavnik ekipe: Milivoje Kosjerina

 HVIDR-a Mostar T.O. Bijelo Polje : Mario Mikulić,Ivan Kolobarić,Josip Aničić,Patrik Topić,Toni Šunjić,Hrvoje Kožul,Vedran Marić,Emrah Sarić,Ante Ljubić,Robert Ćuže,Stanko Zovko     Predstavnik ekipe: Antonio Mikulić

SUCI: Dalibor Mavrak,Marko Zelenika

OSMINA FINALA

ČETVRTAK, 26.11.2020.   17:30h

HFC Zrinjski                                       3

Dostava pizze Speedy Gonzales    1

STRIJELCI:

Ivan Sušac,Marko Golemac,Zvonimir Grubišić / Darko Ivanković

SASTAVI:

HFC ZRINJSKI: Nikola Udovičić,Ivan Sušac,Dragan Edi Marić,Goran Zeko,Marko Golemac,Zvonimir Grubišić,Franjo Bubalo    Predstavnik ekipe:Danijel Karačić

DOSTAVA PIZZE SPEEDY GONZALES: Tomislav Bevanda,Marin Šunjić,Šimun Markić,Marin Vranjić,Darko Ivanković,Ivan Prskalo,Luka Pehar,Dalibor Marinović   Predstavnik ekipe:Anel Zećo

SUCI: Silvio Bubalo,Marko Zelenika

OSMINA FINALA

SRIJEDA,  25.11.2020.  17:30h

Marko Bošković Stolac       8

MNK Grude                            1

STRIJELCI:

Mario Marić 2,Marko Raguž 2,Ivan Šutalo 2,Darko Raguž 2,/Ivan Ćorluka

SASTAVI:

MARKO BOŠKOVIĆ STOLAC: Antonio Katić,Ivan Šutalo,Boris Katičić,Ivan Perić,Darko Raguž,Marko Raguž,Mario Marić   Predstavnik ekipe:Goran Bošković

MNK GRUDE: Petar Bračić,Ante Boban,Matej Šimić,Ivan Pandžić,Ivan Ćorluka,Toni Tomas,Dario Alpeza,Stipe Mikulić

SUCI: Silvio Bubalo,Dalibor Mavrak

OSMINA FINALA
PONEDJELJAK,   23.11.2020. 17:30h

 Vaske Benz Ljuti Dolac               3

Arena Sport Centar Mostar         0

STRIJELCI:

Stefan Rakić, Mario Aladžić, Anel Radmilović,

SASTAVI:

VASKE BENZ: Stanislav Galić,Stefan Rakić,Mario Aladžić,Bilal Jelić,Anel Radmilović,Nermin Kahvedžić Voditelj;Slaven Vasilj

ARENA SPORT CENTAR: Toni Mikulić,Denis Ćorić,Dubravko Orlović,Anel Zećo,Davor Landeka,Krešimir Kordić,Ivan Bubalo,Žani Buhovac    Voditelj; Silvio Bubalo

SUCI: Dalibor Mavrak,Marko Zelenika

Ostavi odgovor

Your email address will not be published.