Osnovne škole

35

Pobjednik Božićnog malonogometnog turnira za 2022 godinu je OŠ Ivana Gundulića

ZAVRŠNICA:

Četvrtak, 15.12. 2022.g

(utakmica za 1 mjesto) – osnovne škole

18:00h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ S.S.Kranjčevića 1 : 0

Strijelac: Ante Šunjić

(utakmica za 3 mjesto) – osnovne škole

17:00h – Treća Osnovna škola : OŠ Marin Držić 1 : 6

Strijelci: Luka Barbarić // Luka Drinovac 2, Luka Varga, Ivano Jozić, Miro Kolak, Matea Marić

POLUZAVRŠNICA:

Srijeda, 14.12.2022.g

17h – OŠ Ivana Gundulića : Treća Osnovna škola  4 : 1

Strijelci : Ante Šunjić 2, Ivan Čarapina, Matej Bogdan // Luka Barbarić

17:30h – OŠ S.S.Kranjčevića : OŠ Marin Držić  1 : 1  nak.penala (4 : 3)

Strijelci :  Nikola Goluža // Miro Kolak

ČETVRTZAVRŠNICA :

Subota, 10.12.2022.g

u 17h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Ilije Jakovljevića  3 : 0

Strijelci :  Željko Arapović, Ante Šunjić, Adrijano Šarić

 u 17:30h –  Treća Osnovna škola : OŠ Petra Bakule  1 : 0

Strijelci :  Marko Karačić

 u 18h –  OŠ Cim : OŠ Silvije Strahimir Kranjčević  0 : 0 nak. penala (0 : 2)

Strijelci : 

u 18:30h – OŠ Antun Branko Šimić : OŠ Marin Držić  1 : 4

Strijelci :  Petar Marić // Ivano Jozić, Miro Kolak, Niko Brač, Luka Drinovac

Srijeda, 30.11. skupina D

17h – OŠ Marin Držić : OŠ Kruševo  4 : 0

 Strijelci :  Miro Kolak 2, Ivano Jozić, Luka Varga

Utorak, 29.11. skupina C

17 h – Treća Osnovna škola : OŠ Bartol Kašić  4 : 2

 Strijelci :  Marko Karačić 2, Davor Miloš, Ivan Bevanda // Marko Ćosić, Ivan Miletić

Ponedjeljak, 28.11. skupina B

17 h – OŠ Sivije Strahimir Kranjčević : OŠ Ilići  3 :0

 Strijelci :  David Antunović 2, Nikola Raguž

Petak, 25.11. skupina A

17 h – OŠ Polog : OŠ Cim  1 : 2

 Strijelci :  Ivano Lasić // Pavle Čuljak 2

Srijeda, 23.11. skupina D

17 h – OŠ Petra Bakule : OŠ Kruševo  3 : 1

 Strijelci :  Filip Zovko 3 // Dominik Čule

Utorak, 22.11. skupina B

17 h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ Ilići  5 : 1

 Strijelci :  Filip Miličević 4, Luka Kudra // Ivano Zovko

Ponedjeljak, 21.11. skupina A

17 h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Cim  4 : 1 (II kolo)

 Strijelci :  Matej Bogdan, Željko Arapović, Ivan Kukić, Emanuel Primorac // Ivan Čuljak

Petak,18.11. skupina C

17 h – OŠ Antun Branko Šimić : OŠ Bartol Kašić  3 : 3  (II kolo)

 Strijelci :  Petar Marić 2, David Križanović // Marko Ćosić 2, Josip Bartola

Četvrtak,17.11. skupina D

17 h – OŠ Petra Bakule : OŠ Marin Držić  0 : 4 / I kolo

 Strijelci :  Ivano Jozić 2, Luka Drinovac, Miro Kolak

Srijeda,16.11. skupina C

17 h – OŠ A. B. Šimić : Treća Osnovna škola   2 : 2 / I kolo

Strijelci :  Šimun Brekalo, Karlo Pehar // Ivo Bevanda, Marko Karačić

Utorak,15.11. skupina B

17h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ S.S.Kranjčevića 0 :1 / l kolo

Strijelci: Gabrijel Bošnjak

  Ponedjeljak,14.11. skupina A

17 h   –   OŠ Ivan Gundulić  :  OŠ Polog    3 : 0 / l kolo

 Strijelci :  Željko Arapović 2, Ante Šunjić

Raspored od 14.11. do 2.12.

Srijeda, 30.11.2022.g skupina D

17h – OŠ Marin Držić : OŠ Kruševo / III kolo

Utorak, 29.11.2022.g skupina C

17h – Treća Osnovna škola : OŠ Bartol Kašić / III kolo

Ponedjeljak, 28.11.2022.g skupina B

17h – OŠ Silvije Strahimira Kranjčevića : OŠ Ilići / III kolo

Petak, 25.11.2022.g skupina A

17h – OŠ Polog : OŠ Cim / III kolo

Srijeda,  23.11.2022.g skupina D

17h – OŠ Petra Bakule : OŠ Kruševo / II kolo

Utorak,  22.11.2022.g skupina B

17h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ Ilići / II kolo

Ponedjeljak, 21.11. skupina A

17h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Cim / II kolo

Petak,18.11. skupina C

17h – OŠ Antun Branko Šimić : OŠ Bartol Kašić / ll kolo

Četvrtak,17.11. skupina D

17h – OŠ Petra Bakule : OŠ Marin Držić / l kolo

Srijeda,16.11. skupina C

17h – OŠ.A.B.Šimić : Treća Osnovna škola / l kolo

Utorak,15.11. skupina B

17h – OŠ Ilije Jakovljevića : OŠ S.S.Kranjčevića / l kolo

Ponedjeljak, 14.11. skupina A

17h – OŠ Ivana Gundulića : OŠ Polog / I kolo

Tabele:

A SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1.OŠ Ivana Gundulića 2 7 : 1 6
2.OŠ Cim 2 3 : 5 3
3.OŠ Polog 2 1 : 5 0
B SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1.OŠ S.S.Kranjčevića  2 4 : 0 6
2.OŠ Ilije Jakovljevića 2 5 : 2 3
3.OŠ Ilići 2 1 : 8 0
C SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1. lll Osnovna škola 2 6 : 4 4
2.OŠ A.B.Šimić 5 : 5 2
3.OŠ Bartol Kašić2 5 : 7 1
D SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1. OŠ Marin Držić 28 : 0
2.OŠ Petra Bakule3 : 5 
3.OŠ Kruševo21 : 70

Ostavi odgovor

Your email address will not be published.