SENIORI

30

REZULTATI ZAVRŠNICE – petak, 16.12.

(utakmica za 1 mjesto)

19h – MNK Zrinjski K2 Restoran : Caffe Monte Carlo 3 : 5

Strijelci:  Franjo Bubalo 2, Goran Zeko // Marin Šunjić 2, Ante Grbešić, Pero Stojkić, Duje Medak

(revijalni susret)

18h – HDZ BiH : NK CROATIA  3 : 1 

Strijelci:  Krešimir Kordić 2, Zoran Berić // Vinko Budimir

(utakmica za 3 mjesto)  

17h – Krešimir Keta Bandić : Stolac   4 : 9

Strijelci:  Mile Pehar 2, Ivan Ivanković 2 // Darko Ivanković 4, Darko Raguž 2, Ivan Perić 2, Boris Katičić

RASPORED ZAVRŠNICE – Petak,  16.12.2022.g

17:00h – Krešimir Keta Bandić : Stolac (Utakmica za 3 mjesto)

18:00h – Revijalni susret

18:45h – tombola Velikog Božićnog turnira

19:00h – MNK Zrinjski K2 Restoran : Caffe Monte Carlo (Utakmica za 1 mjesto)

20:00h – dodjela nagrada

REZULTATI POLUZAVRŠNICE – srijeda, 14.12

18h – Caffe Monte Carlo : Stolac  4 : 4  nak.penala (8 : 6)

Strijelci :  Duje Medak, Haris Skuhan, Pero Stojkić 2 // Ivan Perić 3, Darko Ivanković

19h – Krešimir Keta Bandić : MNK Zrinjski K2 Rest.  1 : 1  nak.penala (3 : 5)

Strijelci :  Mile Pehar // Luka Cvitanović

RASPORED POLUZAVRŠNICE: srijeda, 14.12.

18h – Caffe Monte Carlo : Stolac

19h – Krešimir Keta Bandić : MNK Zrinjski K2 Restoran

Četvrtzavršnica seniori;

REZULTATI UTAKMICA utorak, 13.12.

17h –  MNK Zrinjski K2 Restoran : The Basement Club  2 : 0

Strijelac :  Marin Suton 2

18h – Krešimir Keta Bandić . MNK Tići Š.B.  0 : 0 nak.penala (5 : 3)

REZULTATI UTAKMICA ponedjeljak, 12.12.

Četvrtzavršnica seniori;

18h –  Caffe bar Đir : Caffe Monte Carlo  1 : 1 nak.penala (2 : 4)

Strijelci :  Mario Aladžić // Duje Medak

19h – Stolac : Hotel Otok Grude  3 : 2

Strijelci :  Darko Raguž 3 // Stjepan Mikulić, Vinko Palac

REZULTATI UTAKMICA 8.12.

18h –  The Basement Club Čitluk : Caffe Pub La Strada  4 : 3 (II kolo)

Strijelci :  Vinko Prusina 2, Dario Penava, Darko Ivanković // Karlo Kvesić 2, Marin Ivanković

19h – Caffe Monte Carlo : Svadbeni salon Bagušić  2 : 1 (II kolo)

Strijelci :  Pero Stojkić, Vedran Marić // Josip Bešlić

REZULTATI UTAKMICA 6.12.

18h –  Hotel Otok Grude : La Viva Š.Brijeg  4 : 0  (II kolo)

Strijelci :  Dario Alpeza, Ivan Čolić, Vinko Palac, Ivan Ćorluka

u 19h – Krešimir Keta Bandić : Hvidra Rudnik  5 : 1  (II kolo)

Strijelci :  Ivan Ivanković 2, Ivan Peko, Mile Pehar, Vice Božić // Goran Kolobara

REZULTATI UTAKMICA 2.12.

17:30 h – Nevesinje Golden Bet : Stolac  4 : 4 (7 : 8)  (II kolo)

Strijelci :  Darko Repović 2, Miljan Gutić, Luka Đogić // Darko Raguž 3, Boris Katičić

 u 18h –  MNK Tići : Restoran Lemon Garden  5 : 1  (II kolo)

Strijelci :  Ante Grbešić 2, Pero Marušić, Damir Hrkać, Zvone Vukoja // Luka Sesar

REZULTATI UTAKMICA 30.11.

19h – Katarina Mostar : Caffe bar Đir  1 : 7  (II kolo)

Strijelci :  Nermin Kahvedžić 2, Samir Gosto 2, Slobodan Rajčević, Dejan Kovačević, Bilal Jelić // Josip Marić

REZULTATI UTAKMICA 29.11

19h – HFC Zrinjski, Restoran K2 : Mile Zelenika  8 : 2  (II kolo)

Strijelci :  Marin Suton 3, Domagoj Duvnjak 2, Rino Petar Beganović 2, Ivan Sušac // Marko Čuljak, Franjo Skoko

REZULTATI UTAKMICA 28.11

18h –  Frizerski salon Mićo : La Viva  Š.Brijeg  2 : 4  (l kolo)

Strijelci :  Filip Sabljić, Antonio Naletilić // Stipe Sesar 2, Drago Galić, Luka Mikulić

19h – Krešimir Keta Bandić : HNK Rama 6 : 0  (l kolo)

Strijelci :  Mile Pehar 3, Vice Božić 2, Romano Vlaho

REZULTATI UTAKMICA 25.11.

18h – Caffe Pub La Strada : Grey Goose Š.B.  3 : 2  (l kolo)

Strijelci :  Josip Crnjac 2, Franjo Galić // Drago Ivan Lasić 2

19h – Caffe Monte Carlo-Speedy : LA-LU  6 : 0  (l kolo)

Strijelci :  Marin Šunjić 2, Duje Medak 2, Mate Bilić, Nikola Biokšić

REZULTATI UTAKMICA 24.11.

18h  Hotel Otok Grude : Trn Wwin Mikra Matic  8 : 2   (I kolo)  

Strijelci :  Vinko Palac 2, Ivan Čorluka 2, Filip Leko 2, Ivan Bandić, Stipe Mikulić // Mateo Musa, Ivan Hrkać

19h  HFC Zrinjski : MNK Neum  5 : 1   (I kolo)   

Stijelci:  Luka Cvitanović 3, Ivan Sušac, Filip Medić // Stipe Vujnović

REZULTATI UTAKMICA 23.11.

18h – Caffe Pink Caffe Label : Nevesinje Golden Bet  1 : 5  (l kolo)

Strijelci :  Leon Kozarić // Ahmet Huskić 3, Vaso Kilibarda, Srđan Drašković

19h – The Basement Club : Sportski centar Crnač  5 : 1  (l kolo)

Strijelci :  Vinko Prusina 3, Robo Karačić, Lovre Kordić // Mario Kolobarić

REZULTATI UTAKMICA 22.11.

18h – Katarina Mostar : Tao Night Club  5 : 1  (l kolo)

Strijelci :  Mihovil Džeba, Josip Marić, Robert Ćuže, Domagoj Zovko, Hrvoje Soldo // Stanko Cvitković

19h – Stolac : Vinjani Super Grill  4 : 1  (l kolo)

Strijelci :  Marko Raguž, Darko Raguž, Boris Katičić, Ivan Perić // Ivan Grubešić

REZULTATI UTAKMICA 21.11.

18h – MNK Tići Š.Brijeg : M.Z. Ljubotići Š.Brijeg  7 : 2  (l kolo)

Strijelci :  Zvonko Vukoja 3, Josip Stojanović, Ante Grbešić, Damir Hrkać, Jadranko Sabljić // Tomislav Galić 2

19h – Mile Zelenika : ZGI Mostar 5 : 2  (l kolo)

Strijelci :  Filip Primorac 2, David Zovko 2, Franjo Skoko // Ivano Šarac, Petar Miličević

REZULTATI UTAKMICA 17.11.

18h – Restoran Lemon Garden Makarska : Udruga mladih Tihaljina  5 : 2  (l kolo)

Strijelci :  Ivan Ljubić 2, Mateo Topić, Antonio Ćorić, Jago Skoko // Franjo Alpeza 2

19h – Svadbeni salon Bagušić : Hvidra Čitluk-Premier kladionica  11 : 4  (l kolo)

Strijelci :  Teo Bešlić 4, Ivan Kovač 4, Nikola Čutura, Slaven Dumančić, Ivan Mandurić // Antun Pehar, Darko Planinić, Matej Pehar, Luka Dujmović

REZULTATI UTAKMICA 16.11

18h – Caffe bar Đir : KSD Ortiješ  6 : 1  (l kolo)

Strijelci :  Vedad Salčin 2, Mario Aladžić, Dejan Kovačević, Dragan Golemac, Nermin Kahvedžić // Saša Vazgeč

19h – Hvidra Rudnik : Hvidra Ilići  5 : 1  (l kolo)

Strijelci :  Igor Kolobara 2, Anđelo Knezović 2, Marko Šunjić // Marino Stojkić

REZULTATI UTAKMICA 15.11.

18h – Bobanovo selo : Nevesinje  4 : 5(pretkolo)

Strijelci: Irfan Turajlić 2, Robert Stanković, Marko Puljić // Darko Repović 2, Đorđe Vuković, Miljan Gutić, Luka Đogić

19h – MNK Neum : MNK Mrkodol  5 : 1 – (pretkolo)

Strijelci :  Filip Šutalo 2, Stipe Vujnović, Marin Matić, Nikola Vuletić // Marko Ćurić

REZULTATI UTAKMICA 14.11.

18h        Clatburg   :   LA-LU           4 : 5   –  (pretkolo)

Strijelci : Franjo Vrljić 2, Petar Miličević 2 // Džan Fetahović 2, Marko Ćubela, Luka Spajić, Filip Pandža

19h        HNK Rama  :  MZ Kočerin     1 : 0  –  (pretkolo)

Strijelci: Marko Zadrić

               A                      B                     C                     D
1.Krešimir Keta Bandić2.MNK Zrinjski3.Caffe Monte Carlo-Speedy4.Caffe Pink Caffe Label
17.HNK Rama18.MNK Neum19.Clatburg20.Bobanovo selo
33. Kočerin34.MNK Mrkodol35.LA-LU36.Nevesinje
49.50.51.52.
9.Hvidra Mostar ogranak Rudnik10.Mile Zelenika11.Svadbeni salon Bagušić12.Stolac
25.Hvidra Mostar ogranak Ilići26.ZGI Mostar27.Hvidra Čitluk, kladionica Premier28.Vinjani Super Grill
41.42.43.44.
57.58.59.60.
    
5.MNK Tići6.The Basement Pub Čitluk7.Katarina Mostar8.Hotel Otok Grude
21.M.Z.Ljubotići22.Sportski centar Crnač23.TAO Night Club24.Trn Wwin Micra Matic
37.38.39.40.
53.54.55.56.
13.Restoran Lemon Garden Makarska14.Caffe Pub La Strada15.Caffe bar Đir16.Frizerski salon Mićo
29.Udruga mladih Tihaljina30.Grey Goose Š.B.31.KSD Ortiješ32.La Viva Š.B.
45.46.47.48.
61.62.63.64.

                            

RASPORED UTAKMICA:

Četvrtak, 8.12.

18h – The Basement Club Čitluk : Caffe Pub La Strada  (II kolo)

19h – Caffe Monte Carlo : Svadbeni salon Bagušić  (II kolo)

Utorak, 6.12.

17:30h – Hotel Otok Grude : La Viva Š.Brijeg  (II kolo)

19h – Krešimir Keta Bandić : Hvidra Rudnik  (II kolo)

Petak, 2.12.

18h – Nevesinje Golden Bet : Stolac  4 : 4 (7 : 8)  (II kolo)

19h – MNK Tići : Restoran Lemon Garden  5 : 1  (II kolo)

Srijeda, 30.11.

19h – Katarina Mostar : Caffe bar Đir  1 : 7  (II kolo)

Utorak, 29.11.

19h – HFC Zrinjski : Mile Zelenika   (II kolo)

Ponedjeljak, 28.11.

18h –  Frizerski salon Mićo : La Viva Š.B.  (I kolo)

19h – Krešimir Keta Bandić : HNK Rama   (I kolo)

Petak, 25.11.

18h – Caffe Pub La Strada : Grey Goose Š.B.  (I kolo)

19h – Caffe Monte Carlo-Speedy : LA – LU   (I kolo)

Četvrtak, 24.11.

18h –  Hotel Otok Grude : Trn Wwin Micra Matic   (I kolo)

19h – HFC Zrinjski : MNK Neum   (I kolo)

Srijeda, 23.11.

18h – Caffe Pink Caffe Label : Nevesinje – I kolo

19h – The Basement Club : Sportski centar Crnač – I kolo

Utorak, 22.11.

18h – Katarina Mostar : Tao Night Club – I kolo

19h – Stolac : Vinjani Super Grill – I kolo

Ponedjeljak, 21.11.

18h – MNK Tići Široki Brijeg : M. Z. Ljubotići Š. B. – I kolo

19h – Mile Zelenika : ZGI Mostar – I kolo

Četvrtak,17.11.

18h – Restoran Lemon Garden Makarska : Udruga mladih Tihaljina – I kolo

19h – Svadbeni salon Bagušić : Hvidra Čitluk-Premier kladionica – I kolo

Srijeda,16.11.

18h – Caffe bar Đir : KSD Ortiješ – l kolo

19h – Hvidra Rudnik : Hvidra Ilići – l kolo

Utorak,15.11.

18h – Bobanovo selo : Nevesinje – pretkolo

19h – MNK Neum : MNK Mrkodol – pretkolo

Ponedjeljak,14.11.

18h – Clatburg : LA-LU – pretkolo

19h – HNK Rama : M.Z.Kočerin – pretkolo

                                                 

Ostavi odgovor

Your email address will not be published.