Veterani

59

Pobjednik prvog Božićnog malonogometnog veteranskog turnira je HŠK Posušje

Završnica :

Četvrtak,  15.12.2022.g

(utakmica za 1 mjesto) – veterani

18:30h – Butik Cosmos Š.B. : HŠK Posušje 0 : 4

Strijelci: Ivan Petric 2, Vladimir Čutura 2

(utakmica za 3 mjesto)

17:30h – Zahumlje : Caffe Opera Nekretnine Lnn 3 : 2

Strijelci: Miljan Vico, Srđan Andrić, Savo Andrić // Ivica Buntić, Igor Musa

Poluzavršnica :

Ponedjeljak,  12.12.2022.g

17h – Butik Cosmos Š.Brijeg : Zahumlje  2 : 1

Strijelci :  Mario Mikulić, Jure Ivanković // Miljan Vico

 17:30 h –  HŠK Posušje : Caffe Opera Nekretnine Lnn  0 : 0 nak.penala (2 : 1)

Strijelci :  

Četvrtzavršnica :

Četvrtak, 8.12.2022.g

17h – Caffe Opera Nekretnine Lnn : MNK Vela Mandin

17:30h – Zahumlje : Hvidra Mostar

Utorak,  6.12.2022.g

17h – Nevesinje : HŠK Posušje 

18h – Butik Cosmos Š.Brijeg : Restoran Nevesinje 

A1 – B2  // C1 – D2

Butik Cosmos Š.B. : Restoran Nevesinje  //  Zahumlje : Hvidra Mostar

B1 – A2 //  D1 – C2

Nevesinje : HŠK Posušje  //  Caffe Opera Nekretnine Lnn : Vela Mandin

A SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1.Butik Cosmos Š.Brijeg36 : 27
2. Veterani HŠK Posušje312 : 65
3. MNK Brotnjo36 : 133
4.Autoradnja Mrče Stolac36 : 91
B SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1. Nevesinje38 : 39
2. Restoran Nevesinje39 : 74
3. Masline Mette37 : 64
4. Hercegovačka pivovara35 : 130
C SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1.Zahumlje214 : 06
2.MNK Vela Mandin24 : 53
3.Pacijenti20 : 130
D SKUPINAkoloGol razlikabodovi
1.Caffe Opera,nekret.Lnn24 : 24
2.Hvidra Mostar25 : 23
3.Ljuti Dolac22 : 71

REZULTATI UTAKMICA:

17h – Caffe Opera Nekretnine Lnn : MNK Vela Mandin  7 : 3 

Strijelci :  Igor Musa 3, Ivica Buntić3, Ivica Primorac // Krešimir Šimić 2, Ante Bubalo

17:30 h –  Zahumlje : Hvidra Mostar  3 :2 

Strijelci :  Miljan Vico 2, Savo Andrić // Nino Šunje 2

17h – Nevesinje : HŠK Posušje  4 : 5 

Strijelci : Dalibor Pudar 3, Danijel Nikšić // Tomislav Bašić, Danijel Pandžić, Vladimir Čutura, Slobodan Jukić, Iko Petric

 17:30 h – Butik Cosmos Š.Brijeg : Restoran Nevesinje  4 : 1

Strijelci :  Jure Ivanković 2, Santos Vagner, Ivan Soldo // Radivoje Vuković

17h – Vela Mandin : Pacijenti  4 : 0 

Strijelci : Krešimir Šimić 2, Ante Bubalo, Mario Slišković

17:30 h – Butik Cosmos Š.Brijeg : HŠK Posušje  1 : 1 

Strijelci :  Emil Ćavar // Vladimir Čutura

18h –  Autoradnja Mrče Stolac : MNK Brotnjo  2 : 4 

Strijelci :  Goran Bošković, Dražen Prkačin // Darko Planinić 2, Pero Musa 2

17:30 h – Restoran Nevesinje : Hercegovačka pivovara  5 : 1 

Strijelci :  Radivoje Vuković 5, Obrad Rašović, Miljan Botić // Đani Marinović

18h –  Masline Mette : Nevesinje  0 : 1 

Strijelci :  Dalibor Pudar

17:30 h – Ljuti Dolac : Hvidra Mostar  0 : 5 

Strijelci :  Zoran Berić 4, Nino Šunje

17:30 h – HŠK Posušje : MNK Brotnjo  8 : 2 

Strijelci :  Danijel Pandžić 3, Vladimir Čutura 2, Ivan Petric, Mario Knezović, Anđelko Ramljak // Josip Dujmović, Igor Ivanković

17h  Autoradnja Mrče Stolac  :  Butik Cosmos Š.Brijeg  1 : 2 

 Strijelci :  Zlatko Kojić // Marko Soldo, Jure Ivanković

17:30h  Restoran Nevesinje : Nevesinje  1 : 3 

Strijelci :  Miljan Kapor // Dalibor Pudar, Ivan Jurić, Danijel Nikšić

17:30 h – MNK Vela Mandin : Zahumlje  0 : 5 (bb) 

17:30 h – Maslina Mette : Hercegovačka pivovara  4 : 2 

Strijelci :  Davor Landeka 2, Silvio Bubalo, Krešimir Kordić // Tihomir Sušac, Draženko Biokšić

17:30 h – HŠK Posušje : Autoradnja Mrče Stolac  3 : 3

Strijelci :  Vladimir Čutura 2, Danijel Pandžić // Damir Obad 2, Zlatko Kojić

18h – Hvidra Mostar : Caffe Opera Nekretnine Lnn  0 : 2 

Strijelci :  Boris Marić, Ivica Buntić

17:30 h – Hercegovačka pivovara : Nevesinje  2 : 4 

Strijelci :  Dalibor Ravić, Ivan Puljić // Dalibor Pudar, Danijel Nikšić, Nikica Božić, Dario Pušić

17:30 h – Pacijenti : Zahumlje  0 : 9 

Strijelci :  Miljan Vico 4, Miroslav Prelo 3, Miljan Grgić, Srđan Andrić

17:30 h – Butik Cosmos Š.Brijeg : MNK Brotnjo Čitluk  3 : 0 

Strijelci: Josip Bošnjak, Jure Ivanković, Emil Ćavar

17:30 h – Ljuti Dolac : Caffe Opera Nekretnine Lnn  2 : 2

Strijelci: Oliver Kožul, Ivo Kožul // Igor Musa, Boris Marić

17:30 h  Maslina Matte  :  Restoran Nevesinje  3 : 3 

Strijelci : Davor Čondić, Dubravko Orlović, Denis Ćorić // Miloš Zurovac, Radivoje Vuković, Milan Kovačević

Veterani HŠK PosušjeMasline “Mette”MNK Vela MandinLjuti Dolac
Autoradnja Mrče StolacHercegovačka pivovaraPacijentiHvidra Mostar
Butik Cosmos Š.BrijegRestoran NevesinjeZahumljeCaffe Opera Nekretnine Lnn
MNK BrotnjoNevesinje  

RASPORED UTAKMICA:

Srijeda, 30.11. skupina A

17:30 h – Butik Cosmos Š.Brijeg : HŠK Posušje  1 : 1  / III kolo

Strijelci :  Emil Ćavar // Vladimir Čutura

18h –  Autoradnja Mrče Stolac : MNK Brotnjo  2 : 4  / III kolo

Strijelci :  Goran Bošković, Dražen Prkačin // Darko Planinić 2, Pero Musa 2

Utorak, 29.11. skupina B

17:30h – Restoran Nevesinje : Hercegovačka pivovara   / III kolo

18h – Masline Mette : Nevesinje   / III kolo

Ponedjeljak, 28.11. skupina D

17:30h – Ljuti Dolac : Hvidra Mostar   / II kolo

Petak, 25.11. skupina A

17:30h – HŠK Posušje : MNK Brotnjo   / II kolo

Četvrtak, 24.11. skupine A i B

17h – Autoradnja Mrče Stolac : Butik Cosmos Š.B. / II kolo

17:30h – Restoran Nevesinje : Nevesinje   / II kolo

Srijeda, 23.11. skupina C

17:30h – MNK Vela Mandin : Zahumlje / II kolo

Utorak, 22.11. skupina B

17:30h – Maslina “Mette” : Hercegovačka pivovara / II kolo

Ponedjeljak, 21.11. – skupina A

17:30h – HŠK Posušje : Autoradnja Mrče Stolac / I kolo

Petak,18.11. – skupina B i D

17:30h – Hercegovačka pivovara : Nevesinje / I kolo

18h – Hvidra Mostar : Caffe Opera Nekretnine Lnn / II kolo

Četvrtak,17.11. – skupina C

17:30h – Pacijenti : Zahumlje / I kolo

Srijeda,16.11. skupina A

17:30h –Butik Cosmos Š.Brijeg : Mnk Brotnjo Čitluk / l kolo

Utorak,15.11. skupina D

17:30h – Ljuti Dolac : Caffe Opera,nekretnine Lnn / l kolo

Ponedjeljak,14.11. skupina B

17:30h – Maslina “Mette” : Restoran Nevesinje / l kolo

         

      

Ostavi odgovor

Your email address will not be published.